• GARANTİ

  Tüm ürünlerimiz yüksek kalitedeki Huş ağacından elde edilen plywood ile üretilmiştir.
  Ürünlerimizin kullanım süresi '' Teknik Bilgiler '' sayfasında belirttiğimiz şekilde, malzemelerin normal şartlar altındaki ömürleri kadardır.

  Amacımız; yaşamınız boyunca güvenle kullandığınız, bakınca keyif aldığınız, taşınma veya yer değiştirme esnasında kırılmayacak - bükülmeyecek -  gevşemeyecek - mümkün olduğunca çizilmeyecek sağlam ürünler tasarlamak ve üretmektir.

  Ancak, el işçiliği ve büyük özenle ürettiğimiz ürünlerde farkedemediğimiz bir hata ile gönderim sağlarsak, bu üretim hatalarına karşı koşulsuz iade GARANTİMİZ vardır. 

  İADE KOŞULLARI

   
  Tüketici Kanunu'na göre, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" ürün tesliminden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde geçerlidir.Ürün defosu veya üretim hatası dışındaki iadelerde Kargo ücreti müşterinin sorumluluğundadır .

  İade etmek istediğiniz ürünlerin, orijinal ambalajlarında, tüm içeriği ile birlikte eksiksiz olarak, fiziksel açıdan hiçbir hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

  İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturasının da mutlaka gönderilmesi gerekmektedir.

  İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi' nde yer alan "Cayma Hakkı" ve "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" şartlarına uygun olmalıdır.

  Tarafınıza hasarlı olarak teslimatı yapılan ürünleri teslimatı yapan kargo firması ile bize geri göndermeniz gerekmektedir.

  Siparişinizin teslimatı sırasında kargo görevlisinden koli /paketi teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontolü yapınız. Koli / paketi görevli yanında açıp, ürünü ontrol ediniz.Herhangi bir hasar bulmanız durumunda kargo görevlisine "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlatınız Hasar tespit tutanağındaki açıklamalara dikkat ediniz.

  İade için gönderilen ürünlerin iadeye uygunluğu incelenir. İadenizin onaylanmasının ardından, satın alma şeklinize göre hesap numaranıza veya kredi kartınıza SHOPIER tarafından iade tutarı yansıtacaktır. Ortalama ücret iade süresi 7 iş günüdür.